Mercedes-Benz E-CLASS 250 BLUEFICENCE FULL OPTION

Çmimi: Me Marrveshje
 Mercedes-Benz E-CLASS 250 BLUEFICENCE FULL OPTION

Detajet

Postuar
4 janar 12:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 250
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: kafe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
KM..........: 184000

SHES MERCDES-BENZ E-CLASS 250 AVANGARDE BLUEFICENCE FULL OPTION E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TEK MERCEDES-BENZ

ME: FULL OPTION
KAMBIO AUTOMATIKE
KLIMA
PAMJE PANORAMIKE
NAVIGATOR I MADH
DVD MP3 BLUTOOUTH
SENDILIE ME MEMORIE
SENDILIE ME NGROHJE
SENDILIE ME FRYRJE DHE CFRYRJE
BUTON START/STOP
SENSOR SHIU SENSOR PARKIMI
XENO BI XENO
PASQYRA ME PALOSJE
FULL OPTION
LIBER SHERBIMI
Cel. : 0692109922


Shpallje te ngjashme