Mercedes Benz E270 CDI

Çmimi: 5.500 €
Mercedes Benz E270 CDI

Detajet

Postuar
23 janar 02:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 270
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

⬇️
SHITET
?Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard
?Viti 2003, 205024 KM Origjinale
?Kambio Automat Tip-Tronic, Pilot Automat
?KLIMA, xhama elektrike, Navigator Satelitor
?Disqe alumin 17
?Airbag (SRS), ABS, ESP, ASR
?Sedilje elektrike me ngrohje
?Sistem Alarmi, 2 celësa Me pult
?Dogane e Paguar, Me targa dhe dokumenta te paguara gjendje perkryer me te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
?Cmimi: 5500 euro

?Cel: 0694622622