Mercedes~~Benz E320

Çmimi: 7.500 €
Mercedes~~Benz E320

Detajet

Postuar
17 prill 21:28
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
320
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
110 000 - 119 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike makina ka 117 mij kilometra origjinale eshte perdorur veq nga 2 pronare (nuk e kap taksa e luksit) letra sapo te prera sherbmet e bera te gjitha ne koh makina eshte shum e mbajtur si nga brenda dhe jashte mund ta kontrolloni ne cfardo servisi qe te doni Cmimi 7500 euro i diskutushem