Mercedes-Benz Gl 350 Bluetec 2011.

Çmimi: 22.800 €
Mercedes-Benz Gl 350 Bluetec 2011.

Detajet

Postuar
4 shkurt 02:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
GL 350
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Mercedes-Benz Gl 350 Bluefficency super full opsion, Ngjyra Gri Metalizato, vit prodhimi 2011, Distronic Automatic steptronic 7G, Marsha ne timon f1 +/- , 2987c2 nuk e kap taksa e lluksit, gomat 90% all sezon. Buton start/stop, bagazhi hapet mbyllet me buton, sedilje lekure me memorie fryrje/cfryrje me ngrohje para edhe mbrapa, Timon me ngrofje, 2 Baxha panoramike, sensor parkimi, kamera parkimi, Dritat Full LED kseno bikseno, sensor shiu, pasqyrat me trekendsha sinjalizues, GPS, MP3, DVD. Makina eshte e porsa targuar me sherbimet e bera, e perdorur vetem nga nje person dhe eshte version Kanades e porsa ardhur nga Kanadaja. Makina eshte ne gjendje super dhe e gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte nje perl e vertet. Çmimi i diskutueshem, Ju lutem vetem telefonata serioze, sh flm per kohen tuaj. Na kontaktoni ne nr 0692626555. Flm


Shpallje te ngjashme