Mercedes Benz R350 CDI BLUTEC LOOK AMG

Çmimi: 17.500 €
Mercedes Benz R350 CDI BLUTEC LOOK AMG

Detajet

Postuar
3 janar 11:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
R 350
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz R350 viti prodhimit 2011,2987 cc nafte. 4x4. Makina eshte e porsardhur nga Kanadaja, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Makina eshte fulloption. Shume e paster. 220 mije km te vetat. , tavan panoramik, kamera, sensore parkumi, feneret bi xenon, bagazh me buton, airmatic , ngjyra e bardhe , xhama te zinje, sedilet me ngrohje ( para dhe mbrapa) , tv +dv, pasqyra inteligjente, pasqyra me palosje, super full. OKAZION!!!


Shpallje te ngjashme