Mercedes Benz S 320 CDI

Çmimi: 9.300 €
Mercedes Benz S 320 CDI

Detajet

Postuar
17 nëntor 21:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 320
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Mercedes Benz S320 CDI Viti : 2008 Kilometrat : 262.213 km te vetat. Tapiceri lekure bezhe shum shum e paster, interiori esht fantastik led me tre ngjyra , timon druri , komanda ne timon, marsha ne timon, timoni elektrik, night vision, kondicioner Bizonal, navigator full option memory card, bagazhier me 6 cd, dvd e vecuar, hartat e shqiperise dhe te europes full, pasqyrat me palosje elektrike, bord full led, abs, 12 airbag, esp, sensor gome, alarm origjinal nga mercedesi,
Makina eshte ne gjendjete mire xhenerike dhe motorrike
Letra te paguara per nje vit
Makina preferohet te shikohet nga afer!
Mund ta kontrolloni ku te deshironi!!
Cmimi: 9300 € i diskutueshem
Cel: 0695886284


Shpallje te ngjashme