Mercedes Benz S class 350 LUNGO

Çmimi: 35.500 €
Mercedes Benz S class 350 LUNGO

Detajet

Postuar
29 janar 21:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 350

Përshkrimi

📂Marka:MERCEDES BENZ 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
📂 Modeli : S 350L CDI 4 MATIC AMG LINE
📂Kambio : AUTOMAT
📂 VITI: 2014
📂 Kilometra:220.000 (Origjinale me garanci 100% + liber sherbimesh )
📂Cmimi :€diskutushem (DOGANA e paguar)
Cel:0684990999

- MOTORR 350 CDI 4MATIC
-KAMBJO AUTOMATIKE 9G
-4MATIC (4x4)
-LUNGO
-AMG LINE FABRIKE
-BODY KIT FACE LIFT 2020 ORIGJINAL
-SENDILJE LEKURE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA
-SENDILJE ELEKTRIKE + MEMORIE
-KLIMA BIZONALE
-KAMERA PARKIMI
-PERDE ORIGJINALE
-START STOP (NDEZJE ME BUTON)
-KEY LESS GO(HEPET ME CELES NXHEP)
-FENER FULL LED + INTELIGENT LIGHT SYSTEM
-STOPA FULL LED
-ECO START/STOP
-NAVIGATOR I MADH
-TIMON MULTIFUNCTIONAL
-KAMERA PARKIMI
-SENSOR PARKIMI
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-NJE SERI OPSIONESH TE TJERA

-MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR DHE TE GJITHA SHERBIMET E BERA . Cmimi:€ i diskutushem . CEL:0684990999