Mercedes Benz W 212 ( BLUE EFFICENCY)

Çmimi: 13.900 €
Mercedes Benz W 212 ( BLUE EFFICENCY)

Detajet

Postuar
23 mars 08:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Benz E 220 CDI, --BLUE EFFICENCY-- Motorr 2.2 nafte,super ekonomike dhe shum e shpejte, Sapo i eshte nderruar vaji i kamjos dhe i motorrit,origjinal te blera tek MERCEDES BENZ.... Filtra + ferrota te nderruara te blera nga markat me te mira ne treg. Sallon lekure akull pa asnje gervishtje,navi i madh,drita kseno + LED para mbrapa!!!klima funksionale,opsione ne timon,goma te reja disqe origjinale dhe shum opsione te tjera,parakolp me drita LED!!! Super super e paster nuk ka asnje gervisthje.makina eshte mbajtur me marak!! I sapo targuar letrat deri ne shkurt 2020. !!! Shitet per arsye mos pordorimi ....
13900€ w audi mercedes bmw ka ford opel renault jeep peugeot sportage gjip kia honda citroen 2 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda iv volvo pjese jeep A4 saab lancia chevrolet daewoo gjyp chrysler corsa dodge 80 90 alfa golf passat i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 pastsat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford bosh pumpe sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw pjese 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda


Shpallje te ngjashme