Mercedes Benz e-class. Avangard

Çmimi: 1.650 €

Detajet

Postuar
4 janar 13:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
300
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
45 000 - 49 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz viti 1999. Motorri 2996 karburanti nafte. Sallon lekure ngjyra e zeze. Automatik, larje fenerash, pilot automatik,kondicioner, hapje qendrore me pult. Celesin me thithje. Look 2001. Dokumentat e sapo bera mbarojne ne dhjetor 2019. I paster si brenda dhe jashte. I gatshem per cdo lloj prove.