Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Mercedes C220 BlueTec

Çmimi: 25.500 €
Mercedes C220 BlueTec

Detajet

Postuar
7 shkurt 10:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Makina eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet Te bera Tek Mercedes. Ka Dhe mundesi nderrimi me apartament ne tirane ose durres ne vije te pare me pamje nga deti. Cmimi 25.500euro . Ju lutem telefonata serioze.


Shpallje te ngjashme