Mercedes benz 250 me 5 pistona

Çmimi: 1.800 Lek

Detajet

Postuar
2 janar 21:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
250
Viti i prodhimit
1990
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Makina esht ne gjendje shum te mir sapo jan bere letrat dhee esht lyer .
Makina esht ngjyr gri e hirt.
Sendilet jan me veshura me mershin dhe baxhoja ne gjendje pune.
Makina esht per ato qe ja din vleren.
Esht modifikur duket si e- class 1994.
0692753521


Shpallje te ngjashme