Mercedes benz 320 cdi evo sport paket kamio 7G

Çmimi: 12.000 €
Mercedes benz 320 cdi evo sport paket kamio 7G

Detajet

Postuar
6 shkurt 11:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 320
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Mercedes benz evo 320 cdi sport paket
260 mije klm
Viti 2009.
Kamio 7g tronik.
Tapiceri lekur e zezë.
Marshe ke timoni.
Ekran i madh satelitar kart memorje
Mp3 dvd aux karrikatore 6 cd dvd.
Blututh tel origjinal mercedes me lev komand ke timoni .
Muzik harman kardon logic 7 nji nder impjantet me te shtrenjta .
Baxha .
Sensor shiu sensor dritash nga pret timonin ndizen dritat xenon bixenon.
Disce dhe goma 18 super gjendje origjinale te avangardit.
Ganxh per rrimorkio elektrike.
E shume extra tjera
Cdo sherbim te bere ke mercedezi ne gjermani ce vertetohet shum lehtel
Vetemm nji pronar ne gjermani
Makina ka targa shqiptare eshte super gjendje letrat deri ne prill te 2019 ju lutemi kush eshte i interesuar dhe jo oferta qesharake sepse makina eshte full dhe super gjendje jo makin tregtaresh ju garantojm per klm ce i ka te vetat Per cdo inf na kontaktoni ne watsap ne kete 0698595777 flm.


Shpallje te ngjashme