Mercedes-benz B-class 200 cdi

Çmimi: 10.900 €

Detajet

Postuar
30 maj 23:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
B 200
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂mercedes-benz B-class vitit 2013
✅Motorri: 2.0 nafte 136 Hp
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 154mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje
◾️Sendilje me levizje
◾️sendilje me fryrje edhe c-fryrje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi
◾️Fenere afs me larje
◾️Pasqyra me palosje
◾️Klima me 2 zona
◾️panorama
◾️start/stop (fiket ne semafor)
◾️Keyless-Go
◾️Auto-hold
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Navi
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
◼️fener dhe stopa Led
◼️tavan i zi
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera!
💶Cmimi:i diskutueshem €
📞Tel: 0695005009


Shpallje te ngjashme