Mercedes-benz c-class 220 cdi

Çmimi: 11.300 €

Detajet

Postuar
28 maj 00:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂2013 Mercedes-Benz c-class w204
✅Motorri: 2.2nafte (170 hp)
✅Kambio: Automatike 7G
✅Kilometra: 245 mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para dhe mrapa
◾️Sendilje me levizje+memorie
◾️sendilje me fryrje edhe c-fryrje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi
◾️Fenere afs me larje
◾️Pasqyra me palosje
◾️Klima me 2 zona
◾️panorama
◾️start/stop (fiket ne semafor)
◾️Keyless-Go
◾️Auto-hold
◾️Auto park
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Navi
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera!
💶Cmimi:11300€
📞Tel: 0695005009