Mercedes benz c220

Çmimi: 4.500 €
Mercedes benz c220

Detajet

Postuar
3 janar 22:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Shitet: Mercedes Benz C220
Viti: 2002
Kilometra: 269 mij
Kamjo: Manual
Karburanti: Nafte
Konsumi: 4.0 litra/100 KM
Cmimi: 4500euro
Vendodhja: Tirane
Nr kontakti: 0682273656
Pershkrimet:Shitet Mercedes Benz c220 w203
Me te gjitha sherbimet e kryera ne koh, e ardh nga gjermania,shum pak e perdorur ne shqipri ,makina ka 269 .000 mij km ,disqe 16” , tambure ferrota te reja ,4 krahet si te hekrit edhe te aluminit te reja, amortizatort para dhe mbrapa te ri, vaj filtra te sapo nderruara, ka baxho xhami sendiljet me levizje,limitator shpejtesie ,navi te vogel bagazhier me 6 CD,komamda ne timon ,sensor shiu, perde mbrapa, shum e paster si brenda dhe jasht, e gatshme per Cfar do lloj prove ... . Telefonat serioze jo kuriozitete nuk jam tregtar .. cmimi shum pak i diskutushem


Shpallje te ngjashme