Mercedes benz c230

Çmimi: 8.800 €
Mercedes benz c230

Detajet

Postuar
2 janar 23:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
230
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shes makinen mercedes benz
Makina eshte 1.8 kompresor benzin + gaz
Makina eshte sic e shifni ne foto shume e paster
dhe e gateshme per cdo lloj prove.
Cmimi i saj eshte 8800€ i diskutueshem
Pranoj dhe nderrim me smart ose nje makin te vogel


Shpallje te ngjashme