Mercedes benz e clas 270

Çmimi: 6.200 €
Mercedes benz e clas 270

Detajet

Postuar
8 shkurt 14:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 270
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Km 260.000 orgjinale, ne gjendje perfekte si ana xhenerike dhe motorrike. Makina eshte mbajtur ne garazh. Shitet per arsye mosperdorimi.

-Sendilje me ngrohje
-Tavan Panoramic
-Suspension airmatic
-Sensor parkimi para dhe pas (origjinal)
-Sensor shiu
-Perde anesore dhe mbrapa (origjinale nga fabrika)
Etj


Shpallje te ngjashme