Mercedez E200 cdi 02

Çmimi: 3.500 €
Mercedez E200 cdi 02

Detajet

Postuar
2 janar 23:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 200
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
35 000 - 39 999

Përshkrimi

Shes mercedez w210 e 200 cdi 2002 automatike Elegance ne super gjendje dhe shum shum ekonomike .4 xhama elektrik,pasqyra elektrike,pilot automatik limitator shpejtesie ,tapiceri e zez lekur,disce 16 me 4goma te reja,perde ansore dhe mbrapa ,serdilje elektrike dhe me fryrje...te gjitha dritat xenon siper posht makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike ferrota para mbrapa te reja me letra deri ne Dhjetor 2019+ siguracion mini casko..makina ndollet ne shkoder flm ..0673233322 mundesi ndrrimi..cmimi i pa diskutushem


Shpallje te ngjashme