Merceds-Benz C200 AVANTGARDE

Çmimi: 4.400 €
Merceds-Benz  C200 AVANTGARDE

Detajet

Postuar
10 shkurt 18:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 200
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes c200 ne gjendje shume te mire. Makina eshte e ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.Avantgard dhe me shum extra si: xhama elektrik ,pasqyra elektrike,sedilje elektrike ,sedilje me ngrohje, NAVI radio cd ,komanda ne timon, timon sport trekendesh, ABS , ESP ,drita mjergulle etj...


Shpallje te ngjashme