Ml BLUTEC 06.10.2011 viti version USA .130 mij

Çmimi: 16.500 €
Ml BLUTEC  06.10.2011 viti  version USA .130 mij

Detajet

Postuar
21 mars 22:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350

Përshkrimi

ML individual verison usa ??????
Unike ne llojin e saj
130 mij te kalume e bler ne qese perdorur nje person
Shitet per arsyje te blerjes nje makine 2019
Serviset makina i ka ber vec tek mercedez

Makina esht gjendje perfekte xhenerike , motorrike dhe vizuale .

Cmimi i diskutushem .
NUK PRANOJ NDRRIM dhe vetem telefonata serjoze plus wha .


Shpallje te ngjashme