Ml63 amg origjinal look 2011

Çmimi: 17.500 €
Ml63 amg origjinal look 2011

Detajet

Postuar
4 mars 23:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 63 AMG
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Ml 63 AMG origjinale . Kambio 7G-tronic MSC. Viti 2008 . Komplet look 2011 origjinal me te gjitha pjeset origjinale me stem benci . Me 182.000 km origjinale . Tapiceri bezhe lekure me kamosh. Ekran i madh . Navigator . Dvd. Aux. Cd6 bagazhier. bluetoth. Radio me frekuenca europe . Kompjuter borderi .Timon me komanda multifunksional elektrik . Marshe ne timon. Marmida me zhurme . amortizim NSC ( normal , comfort , sport ) .Sedilje elektrike me memorie me ngrohje para+mbrapa me fryrje sipas kthesave. Sensore parkimi para+mbrapa. Sensore shiu. Sensore dritash. Pasqyra elektrike antiverbuese. Bagazhi hapje mbyllje me buton. Clima bizona perpara . Clima bizona mbrapa. Baxha xhami . Xhamat e zinj origjinal .Dritat ksenon bi- ksenon 35.000 w shume te fuqishme poshte dhe siper . Shkalle ansore pedana origjinale . Vaj + filtra te sapo nderruara . Pjeset xhenerike. Te gjitha tek benzi . Makina ne gjendje perfekte . Makina behet me gaz . Me letra deri ne shtator 2019. Cmimi 17.500