NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB

Çmimi: Me Marrveshje
NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB

Detajet

Postuar
1 prill 04:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

* KUALITET DHE CILESI PER TE BERE ZGJEDHJEN E MAKINES TUAJ *

NA NDIQNI NE INSTAGRAM DUKE BERE FOLLOW FAQEN * frenk_auto_quality * PER TE PARE TE GJITHA LLOJET E MODELEVE NE SHITJE !!


Shpallje te ngjashme