*OKAZION

Çmimi: 10.500 €
 *OKAZION

Detajet

Postuar
4 mars 21:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 320
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet Mercedez-Benz ML 320 DIESEL. Viti 2006. Kilometra 225 mije origjinale te verifikushme shum thjesht tek konçesionari benzit. Makina disponon te gjitha ekstrat e mundshme per vitin, per me teper shifni fotot. Targa AA dhe dokumentat e prera per nje vit(taksa e lluksit nuk e kap).Sherbimet te kryera te gjitha tek Benzi.
Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme