OKAZION-GAZ-BENZIN

Çmimi: 2.200 €
OKAZION-GAZ-BENZIN

Detajet

Postuar
23 mars 11:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
200
Viti i prodhimit
1998
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet.benz 4 fenersh ne gjendje shum te mir pune motore 200- gaz benzin super ekonomike . Me kondicioner dokumenta te paguara.super e shpejt dhe ekonomike impjant sekuencial motorr I paster.