OKAZION MERCEDES BENZ 2.100 EURO !!! SUPER BENZ

Çmimi: 2.100 €
OKAZION  MERCEDES BENZ 2.100 EURO !!! SUPER BENZ

Detajet

Postuar
3 janar 03:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

OKAZION SHITET MERCEDES BENZ E CLASS ME 5 PISTONA SHUM EKONOMIKE..MODEL AVANGARDE ..MOTORR 5 PISTONA NAFTE NUK E KAP TAKSA LUKSIT..MAKINA KA NJE PERFORMANE MJAFT TE MIRE NE RRUGE GJITHASHTU KONSUMI 7.2 LITRA NE TRAFIK &DHE 5.8 LITRA NE AUTOSTRADE ME PROVE..VITI PRODHIMIT 1997 ..NGJYRE GRI PERLE ...KONDICIONER DHE KLIMA SENSOR PARKIMI KAMIO AUTOMATIKE ..ABS SRS AIR BAG XHAMA DHE PASQYRA ME BUTONA ..TAVAN PANORAM ..PILOT AUTOMATIKE...DISQE ALUMINI 205 55 R16 ...MAKINA KA 250.000 KILOMETRA ORIGJINALE I GATSHEM PER CDO LLOJ KONTROLLI ..KAMIO MOTORR JANE NE GJENDJE PERFEKTE..FULL SERVISE ..DEKUMENTA TE PAGUARA DERI 20 .02.2018 ..TARGA AA .....MAKINA NUK KA NEVOJ PER ASNJI SHERBIM ..DEKUMENTA TE RREGULLTA..GJENDJE PERFEKTE ..CMIMI 2100 EURO I PADISKUTUSHEM..E THEKSOJ NUK JAM TREGTAR MAKINASH ...MBAJ GARANCI PER MAKINEN !!! MOS ME MERRNI PER CMIM TJETER PASI ESHTE I PADISKUTUSHEM .MUND TE NDERROHET ME RANGE -ROVER , BMW X5 ,ML 270 OSE 320 ..PER INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN 069 84 59 684


Shpallje te ngjashme