OKAZION!!!! MERCEDEZ BENZ

Çmimi: 3.850 €
OKAZION!!!! MERCEDEZ BENZ

Detajet

Postuar
24 shkurt 10:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes Mercedez Benz 220 cdi, Viti 2002. Kambio Automatike. Ngjyre Blu e erret, tapiceria Gri shum te paster. Ne gjendje shum te mire Motorrike dhe Xhenerike, Me dokumenta te paguara
a deri ne shkurt te 2020. Shitet per arsye mosperdorimi sepse kam mare makine te re. Nr tel 0694138011.


Shpallje te ngjashme