OKAZION Mercedes benz ML 350 bluetec

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION Mercedes benz ML 350 bluetec

Detajet

Postuar
6 shkurt 21:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet mercedes benz ML 350 Bluetec Makina eshte e pa perdorur fare ne shqiperi Makina eshte ne super gjendje vizauale dhe teknike e sapoardhur nga gjermani me dogane te paguar dhe letra • ML 350 CDI BLUETEC • Viti: 2013 • Km 200.000 • Me dogan te paguar • Full panorama • Distronic • Timon me nxemje • Dyert me thithje Navigator i madh Multifunksional, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Light System, Led Day Time, Stopat Mbrapa Led, ECO Start/Stop, Clima Tronic, Kambio Automatike 7G Tronic, Marshat Ne Timon, Clima Tronic, Airmatic, Sensor Parkimi, Distronic, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Elektrike dhe memorie, Pasqyrat me Palosje, Bagazhi Elektrik, Xhamat e Zinj Origjinal, Disqet 21 Te gle 2017 Origjinal MB etjj.... -Mundesi Nderrimi-


Shpallje te ngjashme