Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

OKAZION/// Mercedes c220 w204

Çmimi: 11.000 €
OKAZION/// Mercedes c220 w204

Detajet

Postuar
22 janar 23:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

*Okazion* Mercedes-Benz W204 C 220 CDI , *BLUEFICENT *AVANTGARDE *FULL OPSIONAL SPORT PAKET *VITI 2008 *Euro 4 *Seria ADVANGARDE - SPORTPAKET *Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONICE *PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) *KLIMA ME 4 ZONA DIGITALE( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA) *SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz *SENSORE SHIU & SENSORE DRITE *PILOT AUTOMATIK *4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), *Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic *Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, *BORD KOMPJUTER *FENERE ORIGJINAL ME LUPE & FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT, *12x Airbag(SRS), ABS,BAS *ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), * Çelësa Model i ri me inoks *Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Dokumetat te sapo bera


Shpallje te ngjashme