OKAZIONN EWO ///AMG

Çmimi: 9.000 €
 OKAZIONN EWO ///AMG

Detajet

Postuar
25 korrik 09:52
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2007
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Marshi
Tiptronic
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

EWO 280 2987cc Cdi Automat 7G Avangard Air Matik Look AMG Xhama Te Zi Origjinal Navi TE Madh Klima 4Zona Sistem Zeri Harman Kardon Sendilje Timon Me Memorie Sendilje Me Ngrofje Faj Filtra Te Sapo NDerruar Motorri Kamje 245 KM Makina Eshte Shum E Paster Si Jasht Dhe Brenda E Gatshme Per Cdo LLoj Prove Tel 0688119119 Flm


Shpallje te ngjashme