Okazion E220 2015

Çmimi: 15.700 €
Okazion E220 2015

Detajet

Postuar
30 mars 14:31
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2015
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

E220 , Viti prodhimit 2015
Kambio automatik 7G
Eco system,214 mij km origjinale te certifikuara
Sallon lekure super i paster
Marsha ne timon F1 +/-
Sensor parkimi 360°
Sensor shiu
Sensor drite
Sedilje me ngorhje
Fener full LED inteligjent (kthehen sipas drejtimit te timonit)
Pilot automatik
Navigator
Active break assist (Ruan distancen nga makina para)
Line assist (Dridhje timoni kur del nga rruga)
Collision warning system
Veteparkim
Xhama te zinj te certifikuar per 5 vite
Goma 100% te reja
Konsumi mesatar i kombinuar 4-6l/100km
Makina ka 2 celsa origjinal
Sherbimet te gjitha te sapo bera
Makian esht shum e paster si brenda dhe jashte
E gatshme per cdo lloj prove

Cmimi I diskutueshem


Shpallje te ngjashme