Okazion Mercedes 250 dizel

Çmimi: 1.200 €
Okazion Mercedes 250 dizel

Detajet

Postuar
2 janar 22:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
250
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
30 000 - 34 999

Përshkrimi

shitet benz avangard 2500 nafte ne gjendje super motorrin e ka akull eshte super per pun full me baxha xhami me kondicjoner me xhama elektrik me pasqyra me palosje dhe me sinkale te pasqyrat te ineresuarit te kontaktojn 0684010008


Shpallje te ngjashme