Okazion sprinter

Çmimi: 5.100 €
Okazion sprinter

Detajet

Postuar
24 nëntor 16:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

shitert sprinter 313 cdi ne gjendje perfekte me dokumenda te paguara dhe me te gjitha sherbimet e bera, edhte i gatshem per cdo lloj prove


Shpallje te ngjashme