Okazjonnn⚠️Benz-cclass 220cc evo automat 4499€

Çmimi: 4.700 €
Okazjonnn⚠️Benz-cclass 220cc evo automat 4499€

Detajet

Postuar
5 mars 07:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Mersedez-benz 220cc evo automat i sapo targuar me te gjitha sherbimet e bera me goma te reja me bateri te re makina eshte me gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj i gatshem per zhdo lloje prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se chfare deshironi faleminderit cel:0684000325


Shpallje te ngjashme