Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Okazjonnn⚠️Mersedez-Ml 63 amg origjinal perfekte

Çmimi: 17.999 €
Okazjonnn⚠️Mersedez-Ml 63 amg origjinal perfekte

Detajet

Postuar
5 mars 07:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 63 AMG
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Mersedez benz ml 63 amg origjinal me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera te mersedezi me gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj i gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se chfare deshironi faleminderit cel:0684000325