SHITET CLS 320

Çmimi: 6.900 €
SHITET CLS 320

Detajet

Postuar
17 prill 15:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 320
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet cls 320
Viti fundi 2006
Te gjitha sherbimet te pera ne koh dhe
ne gjendjet shum te mir
Ose nderrohet me golf5 +diferenc nga ana juaj


Shpallje te ngjashme