SUPER S 222. BENZINE 550!!!!! Leasing!!

Çmimi: 68.000 €
SUPER S 222. BENZINE 550!!!!!  Leasing!!

Detajet

Postuar
7 shkurt 12:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 550
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
50 000 - 54 999

Përshkrimi

Mercedes-Benz S222 Benzine.
-Sedile lekure me ngrohje dhe ftohje ngjyre bardhe
-Tavan panoramik
-4 Matic
-7G Tronic Plus
-Pakete Off Road me bllokim te diferencialit
-Klimatronic me 4 zona
-disk tronic
-night vision
-makina ecen vete duke lezuar vizat e bardhe
-Parktronic
-Kamera parkimi 360
-ABS ASR ESP ABD
-Pre-Safe
-Airbag edhe per pasagjeret mbrapa
-Xhama te erret mbrapa
-Sedile elektrike para me suport lombar per shoferin
-Sensor drite
-Drita Bi-Xenon qe ndjekin kthesen kur kthen timonin
-Navigator
-Pilot Automatik
-Limitator shpejtesie
-Marsha ne timon
-Timoni me ngrohje
-Mbyllje elektrike e pasqyrave.
-Pasqyrat fotokromatike dhe me sensor paralajmerues kur afrohet makine tjeter
Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera dhe goma 80%.
Mundesi Leasing


Shpallje te ngjashme