Shes Benz C-klass 250 Turbodiesel

Çmimi: 2.000 €
Shes Benz C-klass 250 Turbodiesel

Detajet

Postuar
8 mars 21:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 250
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Mercedes Benz C-klas 250 Turbodiesel, w202, viti 1997, 233.000 km, kambio automatike me 5marshe, xhama dhe pasqyra elektrike. Gjendja teknike shume e mire dhe pa demtime. Dokumenta te paguara deri ne mes te gushtit 2019. Cmimi 2000 Euro


Shpallje te ngjashme