Shitet Benz A class 200 Nafte, panoramik, Navi

Çmimi: 3.950 €
Shitet Benz A class 200 Nafte, panoramik, Navi

Detajet

Postuar
21 shkurt 15:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
A 200
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Makina ka 170.000 km origjinale, ne shqiperi ka bere vetem 10.000 km ne autostraden tirane durres. Kambio manuale me 6 marshe, shume ekonomike (4-5 litra x 100 km), tapiceria e paster dhe sedilet me ngrohje gjysem lekure gjysem cope pa asnje gervishtje. Tavani panoramik, xhamat para elektrike, navigator, gomat e reja te katerta. (350 mije kane kushtuar vetem gomat). Makina eshte perdorur shume pak pasi ka qene makine e dyte. E shpejte dhe ekonomike. Shitet per 3950 euro


Shpallje te ngjashme