Shitet E class 2003 220 cdi

Çmimi: 5.300 €
Shitet E class 2003 220 cdi

Detajet

Postuar
18 prill 00:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
220
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet E-Class 2003 ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizive. Te gjithe sherbimet e bera. E gatshme per cdo lloj prove.
Sensor mbrapa
Pilot automatik
2 celsa me pult
Drita xenon
Automat, tip tronik
Komanda ne timon
Serdile me ngrohje dhe me komamd
Sensor shiu


Shpallje te ngjashme