Shitet GLK 250 4Matic Nafte

Çmimi: 23.500 €
Shitet GLK 250 4Matic Nafte

Detajet

Postuar
23 prill 11:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Shitet GLK 250 4Matic me 152.000 km origjinale. Makina ka 4 goma te reja. Sapo jane nderruar 2 sensoret e NOX te Bluetec me vlere 1.000 euro te verifikueshme te Mercedes Benz Tirane nepermjet numrit te shasise. Tamburo dhe ferrota te reja ( (Marka Brembo).Dokumentet jane te paguara deri ne dhjetor 2019. Makina eshte me hapje dhe ndezje me buton, tavan panoramik, sedilje me ngrohje, kamera mbrapa, hapje dhe mbyllje bagazhi me buton etj etj. Çmimi eshte 23.500 euro pak i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme