Shitet Makina

Çmimi: 5.200 €
Shitet Makina

Detajet

Postuar
10 shkurt 17:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Makina Mercedes-Benz c class viti 2005 makina esht shum e mir si nga Brenda dhe nga jasht sherbimet i jan ber ne koh ska nvoj per asnje lloj sherbimi, per me shum informacjon na kontaktoni Nr ..(0693772244)


Shpallje te ngjashme