?? Shitet Mercedes Benz E class ??

Çmimi: 5.500 €
?? Shitet Mercedes Benz E class ??

Detajet

Postuar
4 mars 23:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Makina ne gjendje perfekte. Me 193 mij kilometra origjinale. Nuk ka nevoje per asnjelloj sherbimi. Makina eshte e ardhur nga gjermania para 4 muajve. Vit prodhimi fundi 2003-2004. Makina eshte e paster sic duket dhe ne foto.
Per me shum info kontaktoni tel: 0699357740 whatsapp: 0699357740
CMIMI: 5500€ I diskutushem
BEJ DHE NDERRIM.


Shpallje te ngjashme