Shitet Mercedes Benz R-Class

Çmimi: 9.000 €
Shitet Mercedes Benz R-Class

Detajet

Postuar
4 mars 22:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
R 500
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz R-Class. Ngjyre bezhe. Fuqia motorike 5.0 Benzine + Gaz. Kambio automatike. Sedilje lekure dhe xhamat e pasem te erret nga fabrika, 160 000 km. Me kondicioner dhe disqe alumini. Viti prodhimit 2006.Gjendje teknike dhe motorike shume e mire dhe siguracion deri ne Janar 2019. Cmimi 9000 Euro.


Shpallje te ngjashme