Shitet Mercedez Benz ML Bluetec-2014

Çmimi: 22.500 €
Shitet Mercedez Benz ML Bluetec-2014

Detajet

Postuar
17 prill 23:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
350
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Viti i Prodhimit:2014
Forca motorrike:2996 cc
Karburanti:Nafte
Makina eshte ne gjendje perfekte me letra te sapo prera.
Kamera parkimi
Sensor para mbrapa
Sendilje lekure me ngrohje para dhe mbrapa
Ngrohje ne timon, Komando ne timon
Start/Stop
7 marshe
Sistem audio Herman/Kardon
Baxha Panoramike
Xhama te zi mbrapa origjinal
Maskarino look AMG
Dhe shume opsione te tjera,per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e tel:0694236666
Cmimi i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme