Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

Çmimi: 5.500 €
Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

Detajet

Postuar
16 prill 17:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 230
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shitet mercedes benz c 230 V6 me Gaz landirenzo makina esht tull fare shum e mir e shes se kam mar makin tjeter. Opsion full fare disqe kaprodh ,xhoma te zi , navi dvd , bagazhjer ,telefon ,blututh ,orogjinal fabrike sensor shiu ,drite fener intelighent kxeno bi kxeno motorr i shpejt hecen me gaz njisoj si me benzin kamje me 7 gang F1 ne timon goma 90%vaj kamjes dhe motorr ja kam ndruar ska nevoj per asgje flm:


Shpallje te ngjashme