Shitet ose Ndrrohet C-Class 4matic model amerikan.

Çmimi: 5.700 €
Shitet ose Ndrrohet C-Class 4matic model amerikan.

Detajet

Postuar
9 janar 14:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 240
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

shitet ose ndrrohet. makina esht shum e shpejte dhe e vecante ne llojin e saj. disponon shum opsione, xhama te zinj origjinal, dritat bixenon, disqe 17’ me goma te reja. baxha xhami, sediljet lekure shum te paster. navi me touch, usb, mp4, gps, bluetooth. nga sherbimet esht e kompletuar dhe vaj filtra sapo i jan ber. esht ne gjendje te shkelqyer. dergoni msg ne whatsapp


Shpallje te ngjashme