Shitet viti 2007

Çmimi: 5.300 €
Shitet viti 2007

Detajet

Postuar
6 tetor 11:43
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
B 200
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet b class viti 2007 me targa dhe dokumenta te paguara. Me sensor parkimi para dhe mbrapa nga fabrika navigator te madh auks dvd radio cd vaj filtra te sapo nderruara goma te reja 90% tapiceri shum e paster sherbime te sapokryera ska nevoj per asgje me te vogel perdoret nga femer qysh kur esht mar e deri tani vetem per fundjav arsyeja eshitjes ka mar nje model te ri cmimi i diskutueshem per me shum watsap +4915212820514 ose tel 0685611115


Shpallje te ngjashme