Super gjendje.

Çmimi: 2.600 €
Super gjendje.

Detajet

Postuar
14 mars 08:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 200
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet mercedes benc E klas 200 benzin. Viti 2000 ne gjendje shum te mire. Motorrike dhe xhenerike shum e mirembajtur nga brenda dhe nga jashte. Makina disponon: drita xenon fabrikisht. Klima mbyllje qendrore. Shum ekonomike mund ti montohet dhe impianti i gazit dhe behet akoma me ekonomike. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696610838 2600€ i diskutushem


Shpallje te ngjashme