W203 c220 avantgard Evo 2005

Çmimi: 6.600 €
W203 c220 avantgard Evo 2005

Detajet

Postuar
23 janar 00:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shitet benz 06.2005 ne gjendje shum te mire pune.
Vaj filtra motorri dhe vaj kamjo te sapo nderruara tek mercedez. Motorr evo dhe AVANTGARDE
Goma te reja. Navigator i madh , aux ,bluetooth ,video . Pasqyra me mbyllje, Sendilje lekure
Makinen mund ta kontrolloni ku te doni
Letrat e prera per 1 vit
6600€ i diskutushem
Faleminderit . 0693131992


Shpallje te ngjashme