mercedes benz e class 270

Çmimi: 560 €
mercedes benz e class 270

Detajet

Postuar
14 mars 20:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
270
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shite benc e klas 270 cdi viti 2004 shum i paster si gabin dhe tapiceri,opsjonet sensor parkimi para mbrapa drita kseno bi kseno larje feneresh,sallon lekure gri ngrohje sendiljesh navigator bagazhjer me 6 cd pasqyra me palosje,goma 100% te reja te sapo vena me gjitha sherbimet e bera me dokumenta gjer ne fund te vitit.shitet nuk nderrohet 5600€ 0682053333 flori


Shpallje te ngjashme